Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

3 копии

Непознат сторител вчера рано наутро успеал да ограби банкомат, информира МВР „На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од ...
| | веќе видена | слични

Малолетник од скопско силувал негова роднина, исто така малолетно девојче, а случајот во полиција го пријавила мајката на девојчето, соопшти полицијата. На ...
| | веќе видена | слични

На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од 15.50 часот на 07.12 до 06.00 часот на 08.12.2021 во продажен објект на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Полицајци вчера во Тетово лишиле од слобода тројца мажи кои немале соодветни сертификати за примена вакцина. Едниот од нив имал сертификат на име на друго ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Ковачевски не смее да го осуди и да побара оставка на Талат Џафери, се плаши дека ќе му падне владата, обвинуваат од ВМРО-ДПМНЕ, откако премиерот не реагираше ...
сите 221 | | | веќе видена

Украинскиот претседател Володимир Зеленски истакна дека борците на Азовстал ја инспирирале целата земја со својата храброст за време на повеќенеделната борба ...
сите 231 | | | веќе видена

Заради СДСМ и ДУИ Македонија има двоцифрена инфлација, таа не е увезена, туку создадена е од криминалот на власта, ова денеска преку соопштение до јавноста го ...
сите 131 | | | веќе видена

Членовите на собраниската Комисија за прашања на изборите и именувањата на седница предложија кандидати за судии на Уставниот суд. СДСМ, ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ, со ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: