Бајиќ: Во вториот дел снемавме енергија


3 копии

Македонската јуниорска фудбалска репрезентација попладнево со жрепка во седиштето на УЕФА во Нион ги доби противниците во квалификациите за пласман на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фудбалска репрезентација до 17 години новиот квалификациски циклус за пласман на Европското првенство во 2023 година ќе ги почне во група со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонските фудбалски репрезентации до 17 и 19 години на денешната ждрепка ги дознаа противниците кои ќе ги имаат во квалификациите за Европските првенства ...
| | веќе видена | слични

Репрезентациите до 17 и 19 години денес ги добија противниците во квалификациите за Европското првенство 2023 година. Македонија У17 ќе биде во група со ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација до 17 години, се најде во група со фаворизираната Франција, потоа со Исланд и со Луксембург во квалификациите за пласман ...
| | веќе видена | слични

Машката сениорска кошаркарска репрезентација на Македонија е рангирана на 29. место на европската рејтинг листа на ФИБА, односно на 52. позиција во светски ...
| | веќе видена | слични

Романија, Албанија и Босна и Херцеговина ќе бидат противници на македонските одбојкари во Европската сребрена лига 2022. За разлика од претходната сезона, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Градоначалничката на ВМРО ДПМНЕ, Данела Арсовска, ги заборави скопјани, заборави на проблемите и заборави на своите ветувања пред граѓаните. Се наближуваат 82 ...
сите 557 | | | веќе видена

Во текот на вториот ден од собраниската седница за избор на влада, пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ и потпретседател на партијата Александар Николоски реплицираше на ...
сите 342 | | | веќе видена

Во програмата „Зборувај сега“ на БНТ, поранешниот преговарач на македонската Влада Владо Бучковски коментира дека сè уште верува дека клучот за напредок меѓу ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бајиќ: Во вториот дел снемавме енергија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: