Сопругата му наредила да ја избрка неговата мајка од невестинската маса: Тоа што тој го направил ги оставил сите без зборови


На една свадба младоженецот ја седнал својата мајка на невестинската маса, за што сопругата не била многу среќна, па прашала што бара таа старица таму?! ...
| | веќе видена | слични

Новинарот ги видел Алек и Хилари пред куќата на режисерот Вуди Ален во Њујорк во понеделникот и решил да му постави неколку прашања. „Господине Болдвин, што ве ...
| | веќе видена | слични

Глумецот Алек Болдвин е снимен пред куќата на режисерот Вуди Ален во Менхентен, Њујорк, каде вербално го нападна новинарот на Њујорк Пост. Новинарот ги воочил ...
| | веќе видена | слични

По интервјуто кое го имаше холивудскиот за телевизијата ABC, во кое тој призна дека не е виновен за убиството на снимателката Халина Хачинс, глумецот Алек ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин избриша еден од своите два профили на Твитер, неколку дена по емотивното интервју за „Еј-би-си њуз“ во кое тој за првпат зборуваше за фаталното ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сопругата на Алек Болдвин го поддржа актерот по бројните негативни коментари кои ги предизвика неговото интервју на „ABC“. Откако пред два дена Алек Болдвин ѝ ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин го изришал својот профил на Твитер, само неколку дена откако го даде своето прво ТВ интервју за кобната несреќа на снимањето на филмот "Rust". ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Бугарскиот премиер Кирил Петков днеска ќе реферира пред пратениците во Народното собрание на Бугарија за резултатите од неговата посета на Скопје минатата ...
сите 482 | | | веќе видена

Скопското обвинителство истражува како се случи вчерашната сообраќајна несреќа на мостот Гоце Делчев, во близина на Владата, во која смртно беше прегазен 76 ...
сите 387 | | | веќе видена

Детската амбасада Меѓаши, микробиологот д-р Никола Пановски и доктор Злате Мехмедовиќ бараат да се преиспита одлуката за почеток на второто полугодие со ...
сите 132 | | | веќе видена

Шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција, Вилма Русковска, пред еден месец добила две писма со закани по живот. „Писмата ...
сите 56 | | | веќе видена

За не повеќе од еден месец претседателот Стево Пендаровски оди во официјална посета на Софија каде ќе се сретне со неговиот бугарски колега Румен Радев, со цел ...
сите 303 | | | веќе видена

Денеска во Алејата на великаните на загрепските гробишта Мирогој, членовита на семејството и најблиските пријатели и колеги се простија од Аки Рахимовски, ...
сите 182 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи, денеска ќе има излагање пред членовите на Комисијата за надворешна политика на Собранието на Република Северна ...
сите 113 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вечерва се обрати на свечената академија по повод националниот ден на Србите во Република Македонија. На свеченоста на која ...
сите 104 | | | веќе видена

Хрватскиот премиер Андреј Пленковиќ го обвини претседателот Зоран Милановиќ дека го уништува угледот и кредибилитетот на Хрватска. Пленковиќ додаде дека ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата му наредила да ја избрка неговата мајка од невестинската маса: Тоа што тој го направил ги оставил сите без зборови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: