Дали Секуловска побарала лекарско уверение од Пивоваров за обвинувањето кон мртвите патници на Беса Транс


Остај тоа, кажи дали новинарите бараат лекарско пред да побараат изјава или на жими мајка? Ова е една од реакциите на социјалните мрежи за изјавата на првиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изјавата на националниот координатор за гранично управување Владимир Пивоваров за Весна Јаневска од ВМРО-ДПМНЕ е практикување на демократијата во стилот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вината може да се гледа и во граѓаните кои требале да ја проверат лиценцата на автобусот.Одговорност имаат и граѓаните како што имаат и институциите, изјави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ребалансот на буџетот ќе се најде за многу скоро пред пратениците, јас не очекувам дека ќе биде блокиран, напротив ние како владејачко мнозинство сме ...
сите 342 | | | веќе видена

Во посета на македонското древно светилиште „Свети Јован Крстител”, попознато како Бигорски манастир денеска беше американската амбасадорка Кејт Мери Брнз.На ...
сите 504 | | | веќе видена

Историја, традиција и издржливост на неутралноста: Дали Швајцарија и Австрија ќе станат членки на НАТО?По три месеци војна во Украина, две нордиски членки на ...
сите 841 | | | веќе видена

Навистина е трагично со каков курс и знаење се управуваат финансиите на Република Македонија. Пред само шест месеци од истата оваа говорница, апелиравме, ...
сите 183 | | | веќе видена

Северна Кореја соопшти дека во изминатите 24 часа биле пријавени над 186.090 случаи на симптоми на треска и дека уште едно лице починало како последица на веќе ...
сите 299 | | | веќе видена

Водителката на годинашниот Евросонг во Торино, италијанската пејачка Лаура Паузини, рече дека е позитивна на Ковид 19 ѝ дека заради тоа ѝ се слошило во ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали Секуловска побарала лекарско уверение од Пивоваров за обвинувањето кон мртвите патници на Беса Транс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: