ВИДЕО | Пивоваров: Граѓаните требало да проверат дали автобусот на „Беса транс“ има лиценца


Националниот координатор за гранично управување, Владимир Пивоваров, во гостување во емисијата „25 минути“ на Телевизија 24, изјави дека граѓаните кои загинаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изјавата на националниот координатор за гранично управување Владимир Пивоваров за Весна Јаневска од ВМРО-ДПМНЕ е практикување на демократијата во стилот на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вината може да се гледа и во граѓаните кои требале да ја проверат лиценцата на автобусот.Одговорност имаат и граѓаните како што имаат и институциите, изјави ...
| | веќе видена | слични

Остај тоа, кажи дали новинарите бараат лекарско пред да побараат изјава или на жими мајка? Ова е една од реакциите на социјалните мрежи за изјавата на првиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Владимир Пивоваров, националниот координатор за гранично управување во емисијата „25 минути“ на ТВ24 изјави дека и граѓаните, требало да ја проверат лиценцата ...
| | веќе видена | слични

Според Владимир Пивоваров, Национален координатор за гранично управување, одговорноста за трагичната автобуска несреќа која се случи во Бугарија имаат и ...
| | веќе видена | слични

Неверојатно бизарна оценка на близок соработник на премиерот Заев, разузнавач и човек кој е најодговорен за мониторинг и функционирањето на системот за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се чини дека сите чинители во општеството и граѓаните заборавија зошто почна штрајкот на наставниците. Штрајкот на наставниците почна затоа што тие бараа ...
сите 282 | | | веќе видена

Ердоган, исто така, рекол дека верува оти треба да се укине ембаргото за извоз на оружје воведено за Турција по нејзината инвазија на Сирија во 2019 година, ...
сите 927 | | | веќе видена

Тие кои имаат полна уста со реторика за интеграции и обвинувања кон другите за Русија, се демаскираа на најскандалозен начин. Во пресрет на 20-годишнината од ...
сите 95 | | | веќе видена

Откако Европската комисија во средата првпат даде рок за одржување на првата меѓувладина конференција со Северна Македонија и Албанија и преговорите со двете ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО | Пивоваров: Граѓаните требало да проверат дали автобусот на „Беса транс“ има лиценца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: