Црвена звезда го победи Лудогорец, реми за Динамо Загреб против Генк


Црвена Звезда и Динамо Загреб влегуваат во трка за потписот на фудбалерот на Шериф Тираспол, Данило Арболеда. Арболеда посебно се истакна во квалификациите за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Црвена Звезда ја заврши својата работа против Лудогорец и во 90-та минута имаше обезбедено пласман во наредната рунда во Лига Европа, статус кој сепак се ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда славеше синоќа со 1-0 против Лудогорец во Лигата на Европа, но шефот на стручниот штаб Дејан Станковиќ не можеше да се воздржи кога на крајот го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ако Митјиланд не ја победеше Брага, Црвена звезда уште вечерва ќе обезбедеше пласман во нокаут фазата од Лига Европа, но сега ќе имаат тешка задача да го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 354 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црвена звезда го победи Лудогорец, реми за Динамо Загреб против Генк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: