Ван дер Варт: Не знам како не му е срам на Меси да се шетка по теренот, треба да се угледа на Роналдо

Манчестер Сити синоќа го победи ПСЖ со 2-1 во натпреварот од петтото коло во Лигата на шампионите. ПСЖ го отвори овој двобој во 50. минута со голот на Мбапе, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
3 копии

Златан Ибрахимовиќ открива дека му дал совет на Килијан Мбапе дека треба да си замине од ПСЖ и да се пресели во тим како Реал Мадрид. Иднината на Килијан Мбапе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на Реал Мадрид, Карло Анчелоти вели дека неговиот клуб нема да носи засилувања во јануарскиот преоден рок, иако не ја отфрли можноста некој да си ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 354 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ван дер Варт: Не знам како не му е срам на Меси да се шетка по теренот, треба да се угледа на Роналдо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: