Артета: Би бил среќен доколку би го имал Венгер поблиску до мене, до клубот

Венгер беше тренер на „Топчиите“ цели 22 години, а си замина од таа позиција во 2018 година, во тој период освои три титули во Премиерлигата, како и седум во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англискиот фудбал остана без легендарниот Реј Кенеди кој почина на 70-годишна возраст. Кенеди играше во средниот ред и во нападот, и беше еден од најдобрите ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпотценетите играчи во составот на Арсенал, Александре Лаказет призна дека заедно со неговиот агент ги разгледуваат сите опции за продолжување на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 354 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Артета: Би бил среќен доколку би го имал Венгер поблиску до мене, до клубот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: