Леброн проговори за инцидентот за Стјуарт: Не заслужив суспензија (ВИДЕО)


Леброн Џејмс се врати на терените со фантастична партија против Индијана Пејсерс која неговиот Лос Анџелес Лејкерс успеа да го добие по продолжението со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НБА лигата има строг протокол кога се во прашање играчите и коронавирусот, контактот со заразено лица, па така во еден здравствен балон беше ставен и Леброн ...
| | веќе видена | слични

Леброн Џејмс експресно ќе се врати на терените и покрај позитивниот тест на коронавирус што асот на ЛА Лејкерс го имаше пред два дена, во пресрет на дуелот со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марк Гасол повеќе од една деценија беше дел од најсилната лига на светот НБА каде успеа и да дојде до шампионски прстен со Торонто Репторс во 2019 година. По ...
| | веќе видена | слични

Леброн Џејмс ќе биде надвор од тимот на ЛА Лејкерс откако влезе во здравствено-безбедносен протокол поради позитивен тест на корона вирусот. Според правилата ...
| | веќе видена | слични

Според правилата за оваа сезона, вакцинираните играчи влегуваат во протоколот за ковид само во случај на позитивен тест, а невакцинираните дури и ако биле во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

И покрај постигнатиот договор со Алтернатива и зголемување на парламенатрното мнозинство неизвесно е дали новиот мандатар ќе успее во преговарачкиот процес за ...
сите 615 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски, кандидатот за претседател на СДСМ ја побара поддршката од граѓаните на претстојните внатрепартиски избори во СДСМ изјавувајќи дека има ...
сите 433 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 333 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров од утре ќе престојува во дводневна посета на Сојузна Република Германија. Според ...
сите 238 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на неговиот твитер налог упати честитка до новиот канцелар на Германија Олаф Шолц по повод стапувањето на функцијата. -Искрени честитки до ...
сите 136 | | | веќе видена

Наш сограѓанин кој има 101 година починал од коронавирусот. Таков заклучок може да се извлече од најновото соопштение за ковид статистиката на Министерството ...
сите 456 | | | веќе видена

Никола ГРУЕВСКИ Денеска е празник посветен на Свети Климент Охридски. Денеска не можам а да не се присетам на валканата пропаганда повеќе од една деценија со ...
сите 117 | | | веќе видена

Власта требаше да превзема мерки уште кога почна да се отвора инфлаторната спирала, а секое задоцнување на мерките граѓаните ќе го чувствуваат по својот ...
сите 268 | | | веќе видена

Срамно е што СДСМ и Фондот за криминални иновации молчат една недела за скандалозните проекти кои ги поддржале, грото 40.000 евра по проект, а уште посрамно е ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леброн проговори за инцидентот за Стјуарт: Не заслужив суспензија (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: