Зоран Петровски е именуван за нов претседател на Управен одбор на Адинг АД Скопје

Зоран Петровски дипл.инж.архитект, е новиот Претседател на Управен одбор и генерален директор на АДИНГ АД, Скопје. Станува збор за првиот и долгогодишен ...
| | веќе видена | слични

Рубин Абрашоски е новиот вршител на должност директор на ЈКП „Комуналец“ во Прилеп. Градоначалникот Борче Јовчески, го назначи Абрашоски, бидејќи е докажан ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Научниците ни велат дека можеме да направиме сè што можеме додека не дознаеме повеќе за карактеристиките на омикрон. Да се ​​подготвиме за најлошото, ...
сите 685 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 147 | | | веќе видена

Лионел Меси ја презентираше Златната топка, престижна награда која ја доби неодамна на церемонијата оджрана во Париз. Фудбалерот на ПСЖ во понеделникот се ...
сите 253 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зоран Петровски е именуван за нов претседател на Управен одбор на Адинг АД Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: