Golf веќе не е ниту во топ 10: Кои се најпродаваните автомобили во Европа?

2 копии

Нарушувањата во производството на нови автомобили поради недостиг на чипови се веќе познати и поради тоа фаворитите во продажба од месец во месец изгледаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во партиското соопштение испратено до средствата за јавно информирање од опозициската партија велат дека изјавата на Пивоваров е скандал и прикривање на ...
сите 507 | | | веќе видена

Како што информираше министерот за здравство, Венко Филипче, двајцата се стабилни, со полесни повреди и ќе бидат задржани на лекување на Клиниката за пластична ...
сите 576 | | | веќе видена

Она што го ветивме во предизборниот период за време на кампањата на локалните избори, веќе веднаш почнуваме да го реализираме. Денеска го започнуваме проектот ...
сите 98 | | | веќе видена

Алах да им даде рај на починатите, а на повредените што поскоро опоравување, напиша вчера на својот фејсбук-профил Беким Хаџиу, сопственикот на „Беса транс“, ...
сите 220 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Golf веќе не е ниту во топ 10: Кои се најпродаваните автомобили во Европа?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: