„ЦРНИОТ ПЕТОК“ СЕ ВСЕЛИ И ВО НАШАТА ТРАДИЦИЈА Купувајте на попуст облека, техника, книги, но и патувајте во странство


Попусти од 20 до 70 отсто на производи од различни брендови за облека, обувки, бела техника, компјутери, телевизори, па и за книги и дочек на Нова година . ...
| | веќе видена | слични

Во нашиот Закон се регулира распродажбата на производите и услугите, односно како декларира распродажбата и во кој период може да се направи тоа. Тој сегмент ...
| | веќе видена | слични

Владата треба да седне и да се договори со трговците за замрзнување на цената на основните прехранбени производи како што тоа го стори Србија. Во меѓувреме, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ако изминатиов викенд си поминавте одлично во шопинг на омилените парчиња на кои секогаш им се враќавте, тогаш овој понеделник го започнуваме со уште подобра ...
| | веќе видена | слични

По толку „весели понеделници“, „најсреќни среди“, роденденски акции и разни други трговски марифетлаци за попусти од 30 до 75 отсто, граѓаните се шегуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Најскапиот месец во годината за малку ќе ни затропа на врата. Тоа го знаеме по украсите чиј сјај не следи во разни трговски синџири од почетокот на ноември. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 354 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ЦРНИОТ ПЕТОК“ СЕ ВСЕЛИ И ВО НАШАТА ТРАДИЦИЈА Купувајте на попуст облека, техника, книги, но и патувајте во странство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: