Колом: Сите ривали се опасни, мораме да ги почитуваме


4 копии

Македонската кошаркарска репрезентација во ослабен состав без своите најдобри играчи не можеше да ѝ пружи голем отпор на моќната Шпанија кој славеше убедливо ...
| | веќе видена | слични

Македонската кошаркарска репрезентација не успеа да дојде до првата победа во квалификаците за место на Светското првенство 2023 година. Избраниците на Драган ...
| | веќе видена | слични

Македонската кошаркарска репрезентација го запиша и вториот пораз во квалификациите за пласман на СП 2023, откако беше совладана од Украина со убедливи ...
| | веќе видена | слични

Македонија и во вториот меч од квалификациите за Светското првенство во 2023 година претпре пораз, односно по Шпанија подобра од нас беше и селекцијата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колом: Сите ривали се опасни, мораме да ги почитуваме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: