Mozzart дава најголеми квоти на свет: Лацио 1,90, Ренџерс 1,85, Марсеј 2,60 и ПСВ 1,25!

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти! Редовна чест со елитните натпревари во Mozzart . Богат четврток за обложувачите. На менито се петтото коло ...
| | веќе видена | слични

2838 Гезтепе – Фенербахче (Суперлига, Турција, 18 часот) Фенербахче прекина незгодна серија од пет меча без триумф во турското првенство со најслатката победа ...
| | веќе видена | слични

Холандија го имаше најлошиот фудбалски ден во последните 29 години со ефект од само четири гола на вкупно пет натпревари што се играа во недела. Два меча меѓу ...
| | веќе видена | слични

1003 Кристал Палас – Астон Вила (Англија, Премиерлига, 16 часот) Кристал Палас има две одлични серии и ќе се обиде да ги продолжи против екипа што трипати по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавноста се уште нема добиено одговори на прашањата кои се од јавен интерес, кој не засегаат сите нас, а обврска на власта е да даде одговори. Јавноста ...
сите 654 | | | веќе видена

Постигната e начелна согласност за програмските аспекти од можната соработка, и во тек се консултации околу кадровските решенија и позиции за одговорностите ...
сите 266 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 384 | | | веќе видена

Некоректен и понижувачки. Вака Здружението на приватни лекари го оценува предлогот, да се наградат оние матични доктори, кои ќе надминат 70 отсто на ...
сите 389 | | | веќе видена

Во Ургентниот центар во Скопје со болнички транспорт пристигна 24-годишна девојка, која е една од преживеаните во големата сообраќајна несреќа која се случи во ...
сите 520 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mozzart дава најголеми квоти на свет: Лацио 1,90, Ренџерс 1,85, Марсеј 2,60 и ПСВ 1,25!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: