Сите комбинаторики за Милан или Атлетико Мадрид да стигне до осминафинале

Само Б групата од синоќешните четири ќе добие разврска во последното коло од ЛШ. Таму Ливерпул е сигурен патник, а битка за втората позиција ќе бијат сите ...
| | веќе видена | слични

Откако нивната непобедливост која траеше од почеток на сезоната конечно беше завршена со два последователни порази во Серија А, Милан во среда сака да се врати ...
| | веќе видена | слични

2838 Гезтепе – Фенербахче (Суперлига, Турција, 18 часот) Фенербахче прекина незгодна серија од пет меча без триумф во турското првенство со најслатката победа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите комбинаторики за Милан или Атлетико Мадрид да стигне до осминафинале

Од:
До кого (е-маил):
Порака: