Шопинг што не се пропушта: Вистински Black Friday попусти од 70% во ЕЛЕНА ЛУКА


Во нашиот Закон се регулира распродажбата на производите и услугите, односно како декларира распродажбата и во кој период може да се направи тоа. Тој сегмент ...
| | веќе видена | слични

Владата треба да седне и да се договори со трговците за замрзнување на цената на основните прехранбени производи како што тоа го стори Србија. Во меѓувреме, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ако изминатиов викенд си поминавте одлично во шопинг на омилените парчиња на кои секогаш им се враќавте, тогаш овој понеделник го започнуваме со уште подобра ...
| | веќе видена | слични

По толку „весели понеделници“, „најсреќни среди“, роденденски акции и разни други трговски марифетлаци за попусти од 30 до 75 отсто, граѓаните се шегуваат дека ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Сив Четврток, Сајбер Понеделник, но пред сè Црниот Петок… Овие денови сè повеќе се стекнуваат со популарност додека милиони купувачи чекаат да го остварат ...
| | веќе видена | слични

Најскапиот месец во годината за малку ќе ни затропа на врата. Тоа го знаеме по украсите чиј сјај не следи во разни трговски синџири од почетокот на ноември. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Владата на Македонија, Зоран Заев и претседателот на политичката партија Алтернатива, Африм Гаши, со своите тимови, денеска, имаа нова работна ...
сите 416 | | | веќе видена

Директорот на Државниот инспекторат за транспорт, Руфат Хусеини, во вечерашното гостување на ТВ21, одговарајќи на прашањето дали автобусот на „Беса транс“ во ...
сите 441 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 152 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 224 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 73 | | | веќе видена

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шопинг што не се пропушта: Вистински Black Friday попусти од 70% во ЕЛЕНА ЛУКА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: