Уапсен 24-годишикот од Бугарија што пишуваше шоканти коментари на Фејсбук за несреќата

3 копии

Бугарското Министерство за внатрешни работи соопшти дека во Софија е уапсен 24-годишен маж поради неговите коментари на Фејсбук за трагичната автобуска несреќа ...
| | веќе видена | слични
5 копии
4 копии

Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика во соработка со полициски службеници од СВР Скопје извршиле информативен разговор со В.Е. од Скопје ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика по извршени оперативни проверки и активности, а во соработка со полициски службеници од СВР Скопје ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Скопјанец бил повикан во полициска станица на информативен разговор поради говор на омраза за автобуската несреќа во која загинаа 45 луѓе. Тој на социјалната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Скопјанец е повикан на информативен разговор во полиција поради коментар на социјалната мрежа „фејсбук“ кој содржи говор на омраза во врска со натраданите во ...
| | веќе видена | слични

Во Бугарија е уапсен е маж за нечовечни коментари за трагедијата на автопатот „Струма“, соопшти бугарското МВР, информира Nova.bg. Мажот е уапсен на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата привела 24-годишен маж, кој објавувал коментари на Фејсбук, поврзани со трагичната несреќа со патничкиот автобус на автопатот Струма, некомпатибилни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен 24-годишикот од Бугарија што пишуваше шоканти коментари на Фејсбук за несреќата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: