Џејмс незадоволен од суспензијата: „Лактот му беше високо…“


Леброн Џејмс ќе биде надвор од тимот на ЛА Лејкерс откако влезе во здравствено-безбедносен протокол поради позитивен тест на корона вирусот. Според правилата ...
| | веќе видена | слични

Според правилата за оваа сезона, вакцинираните играчи влегуваат во протоколот за ковид само во случај на позитивен тест, а невакцинираните дури и ако биле во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лос Анџелес Лејкерс славеше на гостувањето кај Сакраменто и без Леброн Џејмс во тимот, но триумфот од 92:117 беше одбележан и од една несекојдневна ситуација ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 478 | | | веќе видена

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џејмс незадоволен од суспензијата: „Лактот му беше високо…“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: