“ГО ЗАГУБИВ БЕБЕТО, НЕГОВОТО СРЦЕ ПРЕСТАНА ДА ЧУКА“: Џеси Џеј расплакана со емотивна исповед (ФОТО)


Пејачката Џеси Џеј на социјалните мрежи сподели тажни вести. Имено, пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) на Инстаграм сподели фотографија на која е ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ ја обожава српската музика и како и Никола Јокиќ, така и тој често објавува хитови што се слушаат за време ...
| | веќе видена | слични

На ѕвездата од ТВ серијата „Модерно семејство“ и` се придружија помладата сестра, музичарката Вероника (21) и внуката Клаудија (29). Веселото трио танцува пред ...
| | веќе видена | слични

Една од најатрактивните жени во светот на фудбалот, познатата романска менаџерка Анамарија Продан (49) се најде во голем проблем кога на социјалните мрежи се ...
| | веќе видена | слични

Богдан Илиќ (24), попознат како јутјуберот Бака Прасе, се најде во центарот на вниманието на социјалните мрежи поради наводно по*но дело кое било објавено на ...
| | веќе видена | слични

На инстаграм профилот на едно момче, уличен свирач од Кина, се појави видео на кој пее песна од нашиот Тоше Проески. На видеото, музичарот ја пее „Још увјек ...
| | веќе видена | слични

Наташа Радан, старлета и поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, беше препознатлива по секогаш долгата, надградена коса, а нејзиното ново издание кое ...
| | веќе видена | слични

Ретко кој од нас би помислил дека среде Пекинг во Кина се пеат песните од македонскиот пејач Тоше Проески. Токму на социјалната мрежа Инстаграм се појавија ...
| | веќе видена | слични

Јована Ѓорѓевиќ е една од најубавите жени на фудбалерите. Таа е во брак со Филип Ѓорѓевиќ, а исто така е многу активна на социјалните мрежи, па често ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“ГО ЗАГУБИВ БЕБЕТО, НЕГОВОТО СРЦЕ ПРЕСТАНА ДА ЧУКА“: Џеси Џеј расплакана со емотивна исповед (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: