Во сообраќајка тешко повредена 70-годишна жена, возачот избегал

5 копии

Маж со своето возило удрил во паркиран автомобил по што сопственикот на паркираното возило бил и физички нападнат. Ова се случувало синоќа во Центар, а од ...
| | веќе видена | слични

Во скопски Центар едно лице со своето возило удрил во паркиран автомобил, па потоа заедно со уште еден човек го нападнале сопственикот на паркираното возило. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата информира едно лице со своето возило удрило во паркиран автомобил, по што сопственикот на паркираното возило бил и физички нападнат. „Вчера во 19.30 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 400 | | | веќе видена

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во сообраќајка тешко повредена 70-годишна жена, возачот избегал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: