Прегазена жена во Скопје, возачот избегал

5 копии

Маж со своето возило удрил во паркиран автомобил по што сопственикот на паркираното возило бил и физички нападнат. Ова се случувало синоќа во Центар, а од ...
| | веќе видена | слични

Во скопски Центар едно лице со своето возило удрил во паркиран автомобил, па потоа заедно со уште еден човек го нападнале сопственикот на паркираното возило. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата информира едно лице со своето возило удрило во паркиран автомобил, по што сопственикот на паркираното возило бил и физички нападнат. „Вчера во 19.30 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прегазена жена во Скопје, возачот избегал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: