Коментатор брутално го навреди Вида: Толку е грд што не смее да игра во овој термин, деца гледаат (ВИДЕО)

Холандскиот коментатор Зирд Де Вос ја шокираше јавноста откако брутално го навреди капитенот на Бешикташ, Домагој Вида. Лига на Шампиони На почетокот од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Коментаторот од натпреварот Бешикташ-Ајакс, испорачал серија навреди кон играчот на домашниот тим Домагој Вида. Хрватскиот репрезентативец со капитенската ...
| | веќе видена | слични

Ајакс ја продолжи својата доминација во групата Ц во Лигата на шампионите и стигна до пет од пет на вчерашното гостување во Турција, на кое тимот на Тен Хаг го ...
| | веќе видена | слични

На мечот меѓу Бешикташ и Ајакс видовме навистина чудна констатација на спортски новинар. Холанѓанецот Сеир де Бос упати неверојатни навреди кон играчот на ...
| | веќе видена | слични

Познатиот камерунски голман Андре Онана вечерва го играп рвиот официјален натпревар за Ајакс после скоро 10 месеци и суспензијата која ја заработи поради ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 478 | | | веќе видена

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коментатор брутално го навреди Вида: Толку е грд што не смее да игра во овој термин, деца гледаат (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: