Свекрвата го прашала синот, зошто снаата не ја чисти куќата. Неговиот одговор вреди да го прочита целиот свет

И покрај фактот дека и мажите и жените се подеднакво способни, вообичаено се смета дека задача на мажите во куќата се потешките работи, додека чистењето и ...
| | веќе видена | слични

На една свадба младоженецот ја седнал својата мајка на невестинската маса, за што сопругата не била многу среќна, па прашала што бара таа старица таму?! ...
| | веќе видена | слични

Пациентката не можела да забремени, па за помош му се обратила на докторот кој и порачал дека има показатели дека пати од ХПВ вирус, иако имала негативен тест. ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Свекрвата го прашала синот, зошто снаата не ја чисти куќата. Неговиот одговор вреди да го прочита целиот свет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: