Словенец за пари примил 23 корона вакцини

3 копии
5 копии

Британскиот премиер Борис Џонсон вечерва изјави дека целта на Владата е да им понуди на сите возрасни бустер доза на вакцина против коронавирус до крајот на ...
| | веќе видена | слични

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон, изјави дека целта на британската влада е до крајот на јануари да може да понуди трета односно бустер доза од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доктор Горан Трајковски од Скопје, кој работи и живее во Германија, објави дека е позитивен на Ковид-19. Како што вели Трајковски , ја примил и бустер дозата, ...
| | веќе видена | слични

Познатиот македонски доктор во Германија познат по неговата експонираност на социјалните мрежи, доктор Горан, во својата последна објава ѝ откри на јавноста – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Владата се надева дека овој потег ќе помогне во борбата против новиот бран на коронавирусот.Веран на прес-конференција рече и дека временскиот период помеѓу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 355 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Главниот советник на американскиот претседател за пандемијата, инфекторлогот д-р Ентони Фаучи, изјави денеска дека иако има броз ширење на омикрон сојот на ...
сите 414 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Словенец за пари примил 23 корона вакцини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: