Коментатор изнавреди фудбалер на Бешикташ: Толку е грд што му треба дозвола за да игра во овој термин (ВИДЕО)

На мечот меѓу Бешикташ и Ајакс видовме навистина чудна констатација на спортски новинар. Холанѓанецот Сеир де Бос упати неверојатни навреди кон играчот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холандскиот коментатор Зирд Де Вос ја шокираше јавноста откако брутално го навреди капитенот на Бешикташ, Домагој Вида. Лига на Шампиони На почетокот од ...
| | веќе видена | слични

Коментаторот од натпреварот Бешикташ-Ајакс, испорачал серија навреди кон играчот на домашниот тим Домагој Вида. Хрватскиот репрезентативец со капитенската ...
| | веќе видена | слични

Ајакс ја продолжи својата доминација во групата Ц во Лигата на шампионите и стигна до пет од пет на вчерашното гостување во Турција, на кое тимот на Тен Хаг го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако судија на претходна постапка синоќа одреди 30 дневен притвор за 22 годишното момче кое во четвртокот вечерта на пешачки кај Сити мол прегази 24 годишна ...
сите 164 | | | веќе видена

Училиштата се префрлија на онлајн часови, кои не важат само за учениците од прво до четврто одделение кои се уште посетуваат настава, објави АП.Масовните ...
сите 182 | | | веќе видена

Согласно член 153 од Закон за енергетика, Производство на топлина Балкан Енерџи ДООЕЛ како регулиран производител на топлинска енергија е должен во текот на ...
сите 318 | | | веќе видена

ДЕНЕС НАД 1.900 ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: ...
сите 69 | | | веќе видена

Осветувањето на водите на Вардар и положување на Светиот крст во Скопје се одржа точно напладне на мостот „Слобода“ кај Холидеј ин. Поради пандемијата, ...
сите 153 | | | веќе видена

Ова го потврди германската министерка за одбрана Кристин Ламбрехт.„Мораме да направиме се` за да спречиме ескалација. Во моментов испораката на оружје не би ...
сите 411 | | | веќе видена

Аки Рахимовски утрово планирал патување во Македонија и посета на мајка си. Тој телефонски разговарал со пријателот Здравко Ситновски во Скопје и се договорил ...
сите 62 | | | веќе видена

Средствата од договорот склучен со три угостителски субјекти од страна на претходното градско раководство, во вредност од околу 32 илјади евра ќе бидат ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коментатор изнавреди фудбалер на Бешикташ: Толку е грд што му треба дозвола за да игра во овој термин (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: