Од 1 јануари во Србија по 2,5 илјади евра за прво дете

2 копии
2 копии

Александар Вучиќ, претседателот на Србија, ќе испрати писмо до сите шефови на држави и влади во кое ќе побара објаснување и одговор на прашањето – како е можно ...
| | веќе видена | слични

Еколошкото востание денеска испрати отворено писмо до претседателот на Србија, Александар Вучиќ во кое тие бараат до петок, 3 декември, да се повлечат „чудните ...
| | веќе видена | слични

Контроверзниот „Северен поток 2“, гасоводот низ кој се очекува да потече рускиот гас, со кој е замислено да се снабдува Германија сè уште не е пуштен во ...
| | веќе видена | слични

Вучиќ остро реагираше на актуелните случувања во Србија поради протестите и насилството. Претседателот на Србија Александар Вучиќ во денешното обраќање до ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од 1 јануари во Србија по 2,5 илјади евра за прво дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: