ВМРО-ДПМНЕ: Плата во Македонски Железници Инфраструктура и Транспорт нема, каде е Бочварски?

-Се касни со првиот дел на плата за месец Октомври.Во железници состојбите од секогаш биле предизвикачки и тешки, но никогаш како сега. Железница ги живее ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Косовскиот министер за животна средина, просторно планирање и инфраструктура Либурн Алиу рече дека обединувањето со Албанија се прави на природен начин.Во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сообраќајка во центарот на Скопје. Велосипедист е прегазен на булевар Илинден наспроти фонтаната кај Градски парк.Во моментов на местото на несреќата има ...
сите 395 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи, денеска ќе има излагање пред членовите на Комисијата за надворешна политика на Собранието на Македонија за ...
сите 349 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска треба да оствари телефонски разговор со рускиот претседател Владимир Путин во обид да се деескалира конфликтот ...
сите 604 | | | веќе видена

ЈОВЕСКИ И РУСКОВСКА ДОБИЛЕ ЗАКАНИ ПО ЖИВОТ Јавниот обвинител на земјава Љубомир Јовески денеска преку писмено соопштение ја извести јавноста дека во текот на ...
сите 62 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски ја прими амбасадорката на Шведска во нашата земја Кристин Форсгрен Бенгтсон. ...
сите 302 | | | веќе видена

Денеска во Алејата на великаните на загрепските гробишта Мирогој, членовита на семејството и најблиските пријатели и колеги се простија од Аки Рахимовски, ...
сите 170 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи синоќа за ТВ Канал5 изјави дека ќе се воздржи од коментари по обвинувањатата од поранешниот вицепремиер задолжен ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Плата во Македонски Железници Инфраструктура и Транспорт нема, каде е Бочварски?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: