Канети 24 возачи во Охрид кои возеле со брзина поголема од дозволената


2 копии
2 копии

Евиденција на тетовската полиција за учество на пешаци во сообраќајни незгоди бележи дека за изминатите десет месеци од годинава во Тетово и Tетовско имало 57 ...
| | веќе видена | слични

На сите прекршители изготвени им се соодветни поднесоци и ќе се соочат со парични глоби кои се движат од 45 до 400 евра во денарска противвредност,а екстремно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на вчерашниот ден (28.11.2021) Министерството за внатрешни работи спроведе зајакната акциска контрола на територијата на Република Македонија за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Канети 24 возачи во Охрид кои возеле со брзина поголема од дозволената

Од:
До кого (е-маил):
Порака: