ВИДЕО | Ќе ви го стоплат срцето: Мечка и две мали мечиња снимени на Шар Планина


2 копии

Во текот на мината ноќ, камерите коишто се поставени среде густата шума на Шар Планина забележиле една навистина симпатична глетка. Имено, како што може да се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Среде шумата на прекрасната Шар Планина уловена е неверојатна сцена... Кадар одблиску од животот на мајка мечка со нејзините две мечиња. Кога мислиме на ...
| | веќе видена | слични

Останато

По предавањето на ранетите, а потоа и другите украински борци од фабриката за челик Азовстал во Мариупол, кои беа под опсада со недели, слики од војници кои се ...
сите 377 | | | веќе видена

Пратениците денеска во Собранието расправаат за Дополнетиот предлог на законот за финансиска стабилност, со европско знаменце. Пратеникот Антонио Милошоски од ...
сите 284 | | | веќе видена

Турција не може да ги игнорира санкциите на Стокхолм против Анкара, изјави турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Иако е очигледна виталната улога што ја ...
сите 596 | | | веќе видена

Најважно за владите на Бугарија и на Северна Македонија е да продолжат со конструктивниот дијалог и да не подлегнуваат на провокации од некои групи кои се ...
сите 499 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Дарко Лазаров во емисијата 24 анализа потенцираше дека ребалансот на буџетот се прави многу рано и најчесто се прават во септември. ...
сите 186 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов го разреши директорот на училиштето од Струмица од кое наставник е осомничен за полов напад врз дете, а ...
сите 172 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден во понеделникот го објави лансирањето на Индо-пацифичката економска рамка (ИПЕФ), која вклучува десетина индо-пацифички ...
сите 110 | | | веќе видена

Може ли Македонија да очекува томос за автокефалност? Од СПЦ или од Цариградската патријаршија. Зближувањето на релациите е сигурен знак дека работите се ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО | Ќе ви го стоплат срцето: Мечка и две мали мечиња снимени на Шар Планина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: