Тошиќ на овој важен датум објави фотографија со својата мајка, а кога ќе видите каде живее ќе се подразмислите зошто му се „милионите“ на сметката

Фудбалерот Душко Тошиќ, сопруг на пејачката Јелена Карлеуша објави фотографија на својот Инстаграм профил со најважната жена во неговиот живот. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични

Пејачот и композитор, Александар Митевски, откри дека неговата помала ќерка Мања наполни 16 години. Тој на Фејсбук објави две постари слики со ќерка си, едната ...
| | веќе видена | слични

Нашиот познат пејач, композитор и продуцент, Александар Митевски на својот инстаграм – профил сподели емотивна објава. Денес ќерката на Митевски, Мања Митевска ...
| | веќе видена | слични

 Александар Митевски има две ќерки убавици и секогаш истакнува колку е горд на своите наследнички Ања и Мања. Александар Митевски денес го слави роденденот на ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Здравко Чолиќ се труди својот приватен живот да го држи подалеку од очите на јавноста и досега успеал во тоа, но се чини дека неговата ќерка Уна не ...
| | веќе видена | слични

Добро е познато дека легендарниот Здравко Чолиќ живее со семејството во луксузен дом на Кошутњак. Неговата вила е опкружена со зеленило, има огромен дво, но и ...
| | веќе видена | слични

Моника Белучи (57) објави на Инстаграм фотографија од нејзината ќерка Дева Касел (17). Гордата мајка Моника, се пофали со новиот успех на Дева, која се најде ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Горан Бреговиќ и Џенана се во брак речиси 30 години, но во јавноста речиси никогаш не се појавуваат заедно. Нивниот брак кој трае три децении многупати бил ...
| | веќе видена | слични

Познатата актерка има две ќерки, а постарата Дева веќе ги краси насловните страници на списанијата Моника Белучи (57) на Инстаграм објави фотографија од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На барање на градоначалничката Арсовска, на денешната втора седница на Советот на Град Скопје, сумата во предлог-одлуката за доделување на паричната помош за ...
сите 298 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на СДСМ Јован Деспотовски, повикува на заедничка борба против корупцијата и предлага конкретни мерки за справување со овој проблем. ...
сите 398 | | | веќе видена

Од Центарот за управување и контрола на сообраќајот (ЦУКС) на Град Скопје соопштуваат дека утринава има зголемен број возила на неколку точки во градот: - мост ...
сите 6 | | | веќе видена

Видеото од реакцијата на Питер Крауч кога го прашаа дали Барселона може да се врати во мечот со Баерн после 0-2 на полувреме, стана вирално по социјалните ...
сите 108 | | | веќе видена

Германија ќе продолжи да се спротивставува на плановите на Франција да ја категоризира нуклеарната енергија како „зелена“, соопшти денеска германската ...
сите 171 | | | веќе видена

-Би сакал во мое лично име и од име на пратениците во Собранието на Република Северна Македонија на сите , да Ви го честитам големиот христијанскиот празник ...
сите 113 | | | веќе видена

Дали МВР почна со редовно спроведување на планот за рестрикција на струја со гаснење на семафорите или правеше генерална подготовка за дејствување во криза?, ...
сите 273 | | | веќе видена

До 11 декември е рокот за пријавување на кандидатура за претседател на партијата за закажаниот конгрес на ВМРО-ДПМНЕ кој ќе се одржи на 12 декември во салата ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тошиќ на овој важен датум објави фотографија со својата мајка, а кога ќе видите каде живее ќе се подразмислите зошто му се „милионите“ на сметката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: