Жената во брак мора засекогаш да заборави на овие 7 работи!


Емоционалните врски не се секогаш совршени, а една од најважните работи е однесувањето на партнерот. Како ќе изгледаат некои работи во иднина и дали мажот со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Исповед на игуменот на манастирот Свети Петар и Павле кај Мионица, Арсениј Јовановиќ, стана вирална, по својата несекојдневност и невообичаеност.Имено, ...
| | веќе видена | слични

Игуменот на манастирот Свети Петар и Павле кај Мионица Арсениј Јовановиќ испрати порака до сите верници, која за рекордно време стана вирална, а има и зошто. ...
| | веќе видена | слични

Секогаш треба да се грижиме за својот изглед за да бидеме привлечни за партнерот - тоа не е порака од некој женски магазин, туку порака од игуменот на ...
| | веќе видена | слични

Иако домашните обврски денес повеќе не се делат на машки и женски (барем не би требало), факт е дека повеќето жени му се посветуваат на чистењето, пазарењето, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 288 | | | веќе видена

Продолжуваме со протестите, нема да сопрат протестите, народот како што гледате и сега продолжува да се собира, ние ќе продолжиме да го повикуваме и понатаму ...
сите 565 | | | веќе видена

-Откога се приклучи во НАТО, Македонија е силен сојузник. Може да има и важен придонес во ЕУ. Ги охрабруваме нашите пријатели да ја искористат можноста да го ...
сите 296 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 210 | | | веќе видена

ДС, ЛДП и ДОМ денеска преку предлог заклучок велат дека ја охрабруваат Владата на Република Северна Македонија да ги продолжи разговорите со Европската Унија ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жената во брак мора засекогаш да заборави на овие 7 работи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: