Повеќе од нож во грб беше средбата помеѓу Травари и Хоџа, смета Реџепи

2 копии
2 копии
4 копии

Наводното опозициско мнозинство од 61 пратеник во состав Левица, Алијанса, Беса, ВМРО и Алтернатива ги загрижи нашите граѓани, но и регионот и нашите сојузници ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Видео и аудио материјали се дел од уцените и заканите изминатите денови му биле правени на Кастриот Реџепи, пратеникот на Беса кој вчера ги изневери ...
| | веќе видена | слични

Кастриот Реџепи бил уценуван со аудио и видео материјали од групата на Изет Меџити, дознава порталот на албански јазик Сири.нет. Според текстот, групата го ...
| | веќе видена | слични

Кастриот Реџепи, пратеникот на Беса кој вчера ги изневери опозициските пратеници и активистите на неговата партија бил уценуван од групата на Изет Меџити. ...
| | веќе видена | слични

„Медиумите во Албанија Маска.ал и Сири.нет пишуваат дека пратеникот Кастриот Реџепи е уценуван со видео – материјали од групата на Изет Меџити, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на проруските сепаратисти во украинскиот регион Доњецк, Денис Пушилин, изјави дека на територијата на „Народна Република Доњецк“ ќе им се суди на ...
сите 328 | | | веќе видена

По подолга пауза денеска собранието повторно со седница. Обвинувањата за активна и пасивна блокада и натаму за тоа кој е продуктивен во работењето на ...
сите 500 | | | веќе видена

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.А.(33), Ф.Е.(40), Џ.А.(30), Е.Б.(33), Е.А.(26) и Ф.Ќ.(39), сите од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за ...
сите 502 | | | веќе видена

Турција не може да ги игнорира санкциите на Стокхолм против Анкара, изјави турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Иако е очигледна виталната улога што ја ...
сите 617 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) бара итна средба со претседателот на Владата, вицепремиерот за економски прашања и со министрите за финансии и за труд ...
сите 225 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден во понеделникот го објави лансирањето на Индо-пацифичката економска рамка (ИПЕФ), која вклучува десетина индо-пацифички ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќе од нож во грб беше средбата помеѓу Травари и Хоџа, смета Реџепи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: