Села: Немам контакт со Апасиев


3 копии

Ни мртов не би го повлекол потписот за рушење на криминалната Влада на СДСМ и ДУИ, вели во изјава за Алмакос, Абдула Салиу, пратеник од Алијанса на ...
| | веќе видена | слични

Јас, Абдула Салиу, уште од влегувањето во политичка партија, а уште повеќе кога станав пратеник, кажав дека секогаш ќе бидам на страната на народот и неговиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Села: Немам контакт со Апасиев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: