Ист Гејт Мол: Голема заинтересираност во првата недела од отворањето

Разновиден избор на голем број на квалитетни брендови, кои што се простираат на 5 нивоа, оригинални содржини за сите генерации, лесниот пристап, голем паркинг ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Животот нека биде во боја“ е пораката на омилениот италијански бренд за шминка KIKO Milano, обожуван од милиони жени ширум светот. Во присуство на познати ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Новиот продажен салон на „Нептун“ со површина од 1.500 метри квадратни е потврда на брендот Нептун кој во изминатите 23 години прерасна во апсолутен лидер во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, при вчерашната посета на општина Ресен, одговараше на новинарско прашање поврзано со активната блокада и ...
сите 453 | | | веќе видена

Таа додаде дека на 17 мај се предале 959 припадници на украинската армија, од кои 51 се на лекување, додека другите се испратени во поранешната казнена ...
сите 279 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ го прашуват собранискиот спикер Талат Џафери дали во Берлин ќе му каже на својот германски колега дека ги пцуе, вреѓа и врши мобинг на ...
сите 284 | | | веќе видена

Во време на светска економска и енергетска криза постигнавме договор за зголемување на платите во образованието во висина од 15 осто, од септември оваа година, ...
сите 296 | | | веќе видена

Сакаме почеток на преговорите со Северна Македонија и Албанија што е можно поскоро и ги поттикнуваме сите напори за остварување на оваа цел, изјави денеска во ...
сите 534 | | | веќе видена

Архиепископот охридски и македонски Стефан на денешата заедничка литургија на помирување со српскиот патријарх Порфириј во Белград и се заблагодари на Српската ...
сите 479 | | | веќе видена

Им се советува да пијат чај и да го исплакнат грлото со солена вода. Северна Кореја се бори со жаришта на корона вирусот, а лидерот Ким Џонг Ун ја нарече ...
сите 129 | | | веќе видена

Според информациите кои се појавија на фан страната посветена на Еурофарм Пелистер, Шпанецот Даниел Гордо ќе биде наследникот на Жељко Бабиќ на клупата на ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ист Гејт Мол: Голема заинтересираност во првата недела од отворањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: