Одбраната на Камчев демантира дека се жалел дека има коронавирус

Актерката Марија Каран била на распит во Првото основно јавно обвинителство во Белград, а во таа прилика детално опишала што се случило на 5 ноември околу 4 ...
| | веќе видена | слични

Според Кривичниот законик на Србија, кривичното дело против здравјето на луѓето – несовесно давање медицинска нега – се казнува со затвор од три месеци до три ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во однос на објавата поврзана со здравствената состојба на г-динот Камчев која на 04.11.2021 година циркулираше на медиумите со наслов ,,Камчев се жалел дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Одбраната на бизнисменот Јордан Камчев ја демантира информацијата дека нивниот клиент се пожалил на симптоми на коронавирус и дека одбил испитувања на државна ...
| | веќе видена | слични

Одбраната на Јордан Камчев реагира на написи во одредени медиуми со наслов „Камчев се жалел дека има коронавирус, но одбил испитувања на државна клиника“. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали динамиката на разговорите меѓу Петков и Ковачевски може да доведе до отстранување на ветото? Петков цели кон тоа, вели бугарскиот политиколог Димитар ...
сите 531 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски, покрај програмата за неговата официјална посета на Република Бугарија одржа уште ...
сите 460 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид јавно ја осудува хајката којашто се води против градоначалникот Пецаков додека властите молчат за премиерот Ковачевски.Ја информираме ...
сите 421 | | | веќе видена

Најверојатно утре Кривичниот совет ќе одлучува за притворот на 22-годишниот Јордан Ѓорѓиев, кој ја прегази 24-годишната Викторија на пешачки премин на ...
сите 89 | | | веќе видена

Познатиот актер Жарко Димоски бил случаен сведок на трагичната несреќа која се случи синоќа, во која загина 24-годишна девојка од Радовиш, а нејзиниот дечко ...
сите 78 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден синоќа изјави дека е можно да се воведат санкции лично за рускиот претседател Владимир Путин, доколку Русија ја нападне ...
сите 424 | | | веќе видена

КОВАЧЕВСКИ НА СРЕДБА СО ДРЖАВНО - ПОЛИТИЧКИОТ ВРВ ВО БУГАРИЈА Македонскиот премиер Димитар Ковачевски по потпишувањето на меморандумите на работните групи во ...
сите 862 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одбраната на Камчев демантира дека се жалел дека има коронавирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: