Алонсо: Времето за опоравување ќе биде клучно за сите

4 копии
повеќе

Останато

Активната блокада во Собрание е многу значајна за нас затоа што ги блокираме сите штетни политики кои власта сака да ги преземе и тука се закони и некои ...
сите 456 | | | веќе видена

Пратеникот на прогресивната алијанса на сириза и поранешен заменик министер за надворешни работи, Јанис Аманатидис, во интервју за грчките медиуми вели дека ...
сите 494 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган денеска му порача на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг дека Анкара нема позитивно да гледа на членството ...
сите 844 | | | веќе видена

Откако Европската комисија во средата првпат даде рок за одржување на првата меѓувладина конференција со Северна Македонија и Албанија и преговорите со двете ...
сите 553 | | | веќе видена

Вчерашната пресуда за предметот ТНТ во кој осудени се Никола Груевски, Миле Јанакиески и Тони Трајковски уште еднаш потврди дека ВМРО-ДПМНЕ е криминална ...
сите 70 | | | веќе видена

Украинскиот претседател Володимир Зеленски вчера предложи да се воспостави формален договор со сојузничките земји за обезбедување компензација од Русија за ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алонсо: Времето за опоравување ќе биде клучно за сите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: