Јунајтед фаворит за потписот на американски тинејџер


Антони Марсијал очигледно не е задоволен од статусот во Јунатед, па Французинот одлучил и дефинитивно да бара нова средина. Играчот на „црвените ѓаволи“ ...
| | веќе видена | слични

Се шпекулира дека Влаховиќ наводно има вербален договор со „Старата дама“, а Арсенал остана со празни раце од почетните обиди за ангажман на Србинот, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Њукасл Јунајтед неодамна стана еден од најбогатите клубови во светот. Купен од конзорциум од Саудиска Арабија, кој прво имаше задача да избере нов менаџер, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Демократскиот сојуз и пратеник, Павле Трајанов, во гостувањето во емисијата „360 степени“ на ТВ Алсат рече дека три месеци е идеален рок за ...
сите 577 | | | веќе видена

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 301 | | | веќе видена

„Естонија, Летонија и Литванија и нивните сојузници работат заедно за брзо предавање на безбедносната помош на Украина“, се вели во соопштението. Естонија ќе ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед фаворит за потписот на американски тинејџер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: