Погба заминува од Манчестер и донесе одлука за тоа каде ќе продолжи

Пол Погба летово ќе го напушти Манчестер јунајтед како слободен агент откако ќе му истече неговиот договор. Французинот не е задоволен во овој тим, а според ...
| | веќе видена | слични

Ансу Фати пак е повреден, но сега повредата на бутниот мускул не е сериозна и се очекува тој да се врати на терен за помалку од 20 дена. Тоа се одлични вести ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пол Погба заработи повреда уште на почетокот на подготовките со француската репрезентација и оди на принудна пауза, која може да трае и неколку месеци. Членот ...
| | веќе видена | слични

Весникот „Сан“ пишува дека Пол Погба веројатно веќе нема да игра за Манчестер јунајтед до крајот на сезоната. Англија Погба се повреди и прогнозите велат дека ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Претседателот на македонскиот дел од комисијата за историја со Бугарија, Драги Ѓоргиев вели дека невозможно е да се среќаваат еднаш месечно со бугарските ...
сите 583 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ОК Охрид јавно ја осудува хајката којашто се води против градоначалникот Пецаков додека властите молчат за премиерот Ковачевски.Ја информираме ...
сите 204 | | | веќе видена

Најверојатно утре Кривичниот совет ќе одлучува за притворот на 22-годишниот Јордан Ѓорѓиев, кој ја прегази 24-годишната Викторија на пешачки премин на ...
сите 89 | | | веќе видена

Познатиот актер Жарко Димоски бил случаен сведок на трагичната несреќа која се случи синоќа, во која загина 24-годишна девојка од Радовиш, а нејзиниот дечко ...
сите 78 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски на брифинг со новинарите по завршувањето на заедничката средба меѓу македонската и бугарската влада во Софија рече дека Уставот на ...
сите 366 | | | веќе видена

Податоците добиени од анкетата на Сојузот на наставници од Ниш покажуваат дека над 800 ученици и околу 200 наставници во 44 училишта во Ниш се заразени со ...
сите 105 | | | веќе видена

Денес имаме средба со претставници на т.н. Млади европски амбасадори, тоа е една исклучително талентирана група на млади луѓе од Македонија, вкупно 120 се ...
сите 379 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба заминува од Манчестер и донесе одлука за тоа каде ќе продолжи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: