Клоп незадоволен од дел од своите играчи: Не знам до кога ќе трае ова

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп истакна дека не е задоволен со изданието на голем дел од неговите игрчаи кои добија прилика за настап на натпреварот од Лига ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман го пропушти вчерашното дерби од Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Атлетико Мадрид затоа што беше исклучен на претходниот натпревар. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп смета дека неговиот тим одигра речиси совршен натпревар против Атлетико Мадрид во Лигата на шампионите и единствените работи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Ливерпул оствари уште една победа над Атлетико Мадрид (2-0) и со тоа го потврди пласманот во нокаут фазата на Лигата на шампионите. „Црвените“ дадоа два гола ...
| | веќе видена | слични

По тензичниот момент кој го имаа на „Ванда Метрополитано“, Јирген Клоп и Диего Симеоне не се поздравија ниту пред, ниту после натпреварот на „Енфилд Роуд“ кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако судија на претходна постапка синоќа одреди 30 дневен притвор за 22 годишното момче кое во четвртокот вечерта на пешачки кај Сити мол прегази 24 годишна ...
сите 164 | | | веќе видена

Училиштата се префрлија на онлајн часови, кои не важат само за учениците од прво до четврто одделение кои се уште посетуваат настава, објави АП.Масовните ...
сите 182 | | | веќе видена

Согласно член 153 од Закон за енергетика, Производство на топлина Балкан Енерџи ДООЕЛ како регулиран производител на топлинска енергија е должен во текот на ...
сите 318 | | | веќе видена

ДЕНЕС НАД 1.900 ЗАРАЗЕНИ СО КОВИД Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: ...
сите 69 | | | веќе видена

Осветувањето на водите на Вардар и положување на Светиот крст во Скопје се одржа точно напладне на мостот „Слобода“ кај Холидеј ин. Поради пандемијата, ...
сите 153 | | | веќе видена

Ова го потврди германската министерка за одбрана Кристин Ламбрехт.„Мораме да направиме се` за да спречиме ескалација. Во моментов испораката на оружје не би ...
сите 411 | | | веќе видена

Аки Рахимовски утрово планирал патување во Македонија и посета на мајка си. Тој телефонски разговарал со пријателот Здравко Ситновски во Скопје и се договорил ...
сите 62 | | | веќе видена

Средствата од договорот склучен со три угостителски субјекти од страна на претходното градско раководство, во вредност од околу 32 илјади евра ќе бидат ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп незадоволен од дел од своите играчи: Не знам до кога ќе трае ова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: