Роналдо и Џорџина очекуваат близнаци: Нашите срца се полни со љубов!


2 копии

Џорџина Родригез објави фотографија од ултразвук. „Нестрплива“, напиша Џорџина покрај фотографијата од докторската ординација на која се гледаат и нејзините и ...
| | веќе видена | слични

Партнерката на најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо, Георгина, позираше за време на прегледот на бременоста и за два часа доби повеќе од 5.000 ...
| | веќе видена | слични

 Четирите деца на Кристијано Роналдо ѝ се голема поддршка на Џорџина Родригез и ја придружуваа на ехо-преглед додека со нетрпение чекаат да ги запознаат ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо, ја разбранува јавноста со фотографија објавена на Инстаграм.Португалецот објави снимки од ултразвук и потврди ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед и еден од најдобрите во светот – Кристијано Роналдо, потврди дека неговата партнерка Џорџина Родригез е бремена. Таа очекува ...
| | веќе видена | слични

Објавата на португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо дека заедно со својата избраничка Георгина чекаат близнаци сруши рекорд. Убавите вести кои ги соопшти ...
| | веќе видена | слични

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо пред неколку дена објавил на Инстаграм дека тој и Џорџина очекуваат близнаци, а фотографијата собори рекорд по бројот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо забележа една победа над својот вечен ривал Лионел Меси, откако го сруши рекордот за најлајкувана фотографија на Инстаграм од еден спортист ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Либерално демократската партија која е коалиционен партнер на СДСМ очекува премиерот Зоран Заев да ги информира сите коалициски партнери за договорот со ...
сите 593 | | | веќе видена

Скопје смета дека сега е најпозитивниот момент да се најде решение со Софија и затоа не треба да се пропушти, бидејќи секое пролонгирање ги намалува шансите за ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо и Џорџина очекуваат близнаци: Нашите срца се полни со љубов!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: