Статистиката вели, Куман е најлошиот тренер на Барселона

2 копии
3 копии
2 копии

Чави Ернандес јавно ја искажа својата желба дека сака да се врати во својата Барселона и изрази голем оптимизам за решавање на ситуацијата меѓу двата клуба, а ...
| | веќе видена | слични

Шпанските медиуми изминативе денови се преполни со шпекулации поврзани со каталонскиот гигант Барселона. Голем дел од шпекулациите се поврзани со веројатно ...
| | веќе видена | слични

Чави ќе биде нов тренер на Барселона и во тоа веќе нема дилеми. Каталонскиот тим постигна договор со Ал Сад и ќе треба да му исплати пет милиони евра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот Чави Ернандез, бившиот капитен на Барселона со 767 меча во дресот на каталонската гордост утре се очекува да дојде од Катар во Барселона и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Кого владата на СДСМ упорно штити во автобуската несреќа? Прашуваат од ВМРО-ДПМНЕ.Дали бизнисот со хероин кој го крие власта е причина за несреќата и 45 ...
сите 582 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 401 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Статистиката вели, Куман е најлошиот тренер на Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: