Три работи што мажот СЕКОГАШ ги памети за жената што ја САКАЛ

Истражувањето спроведено на жени во моногамни врски покажало дека постои одреден тип на мажи кои се најдобри за секс. Всушност, сексот со нив е загарантиран! ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Без оглед на тоа што мислат некои од нас, сцените од филмовите за возрасни немаат многу врска со вистинските сексуални врски. Сепак, многу мажи мислат дека ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Да се ​​биде самохран родител, а особено мајка, станува се почеста појава во многу општества, но тоа не значи дека предрасудите кон овие жени сè уште не се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Миле Зечевиќ, долгогодишен истакнат член на СДСМ, и поранешен организациски секретар на партијата, реши да не се кандидира на партиските избори за лидер на ...
сите 236 | | | веќе видена

Од Државниот пазарен инспекторат велат дека Законот предвидува, прво, укажување до трговците за отстранување на недостатоците во спроведувањето на Законот. ...
сите 203 | | | веќе видена

Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на загинатите граѓани во автобуската ...
сите 582 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува јавно да бара одговори од власта која за автобуската несреќа во која 45 наши сограѓани ги загубија своите животи, се уште нема никаква ...
сите 376 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 155 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 141 | | | веќе видена

Повторно мерка од Владата со која на најбезобразен начин се подценува достоинството на матичните и докторите од примарна здравствена заштита. Ќе добивале 30 ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три работи што мажот СЕКОГАШ ги памети за жената што ја САКАЛ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: