Кадровски проблеми во ПСЖ пред дербито со Лил


2 копии
2 копии

Бундеслигашот РБ Лајпциг извлече реми против ПСЖ со реализиран пенал во самиот финиш на средбата, а реализатор беше Доминик Собослаи. Унгарецот ладнокрвно го ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул го совлада Атлетико Мадрид со 2-0 во натпревар од 4. коло во Лигата на шампионите. Избраниците на Јирген Клоп натпреварот го решија уште во првиот дел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 152 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 303 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 134 | | | веќе видена

ДОНЕСЕНИ СЕ ТЕЛАТА НА ЗАГИНАТИТЕ Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на ...
сите 231 | | | веќе видена

Главната научничка на Светската здравствена организација (СЗО) Сума Сваминатан денеска ги повика луѓето да не паничат поради појавата на Омикрон и рече дека е ...
сите 267 | | | веќе видена

-Ахмети и Груби знаат дека никогаш нема да имаат уценет политичар како Заев, кој за да ја спаси својата политичка кариера, ќе потпише било каков договор. ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кадровски проблеми во ПСЖ пред дербито со Лил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: