МОЛЕРИ ВИСЕЛЕ НАД 26-ТИОТ КАТ: Жена им го пресекла јажето оти не и кажале дека ќе работат (ВИДЕО)


Жителка на една висококатница во Тајланд им го пресекла јажето за потпора на двајца молери, очигледно лута што не и било кажано дека ќе ги извршуваат нивните ...
| | веќе видена | слични

Кога свештеникот Мајк Хол се вратил дома во гратчето Лутон, открил дека неговата куќа има нов сопственик и дека се реновира. Како што опишува, тој се шокирал ...
| | веќе видена | слични

Останато

Преговорите за влез на Алтернатива во Владата се при крај. Најверојатно наредната недела лидерите на политичките партии ќе го објават и договорот што се ...
сите 412 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува јавно да бара одговори од власта која за автобуската несреќа во која 45 наши сограѓани ги загубија своите животи, се уште нема никаква ...
сите 259 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 152 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 303 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 134 | | | веќе видена

ДОНЕСЕНИ СЕ ТЕЛАТА НА ЗАГИНАТИТЕ Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на ...
сите 231 | | | веќе видена

-Ахмети и Груби знаат дека никогаш нема да имаат уценет политичар како Заев, кој за да ја спаси својата политичка кариера, ќе потпише било каков договор. ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МОЛЕРИ ВИСЕЛЕ НАД 26-ТИОТ КАТ: Жена им го пресекла јажето оти не и кажале дека ќе работат (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: