Кадровски проблеми во ПСЖ пред дербито со Лил

2 копии
2 копии

Бундеслигашот РБ Лајпциг извлече реми против ПСЖ со реализиран пенал во самиот финиш на средбата, а реализатор беше Доминик Собослаи. Унгарецот ладнокрвно го ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул го совлада Атлетико Мадрид со 2-0 во натпревар од 4. коло во Лигата на шампионите. Избраниците на Јирген Клоп натпреварот го решија уште во првиот дел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот Африм Гаши вчера потпиша програма за заедничко дејствување и приклучување во Владата со претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев, кој најави дека ...
сите 575 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, вели дека му дава безрезервна поддршка на неговиот партиски лидер Христијан Мицкоски, за избор за уште еден мандат ...
сите 362 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кадровски проблеми во ПСЖ пред дербито со Лил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: