Додека се чека абер за Чави, Барса го одбра привремениот тренер

2 копии
3 копии
2 копии

Чави Ернандес јавно ја искажа својата желба дека сака да се врати во својата Барселона и изрази голем оптимизам за решавање на ситуацијата меѓу двата клуба, а ...
| | веќе видена | слични

Шпанските медиуми изминативе денови се преполни со шпекулации поврзани со каталонскиот гигант Барселона. Голем дел од шпекулациите се поврзани со веројатно ...
| | веќе видена | слични

Чави ќе биде нов тренер на Барселона и во тоа веќе нема дилеми. Каталонскиот тим постигна договор со Ал Сад и ќе треба да му исплати пет милиони евра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот Чави Ернандез, бившиот капитен на Барселона со 767 меча во дресот на каталонската гордост утре се очекува да дојде од Катар во Барселона и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Лидерот на Алтернатива, Африм Гаши на денешната прес-конференција изјави дека кога бил помлад формирал бенд кој се викал „Празни џебови“. На прашање што ќе ...
сите 663 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на СДСМ Драган Ковачевски од вечерва ја презентира програмата пред членовите на СДСМ. Вечерва сме во Карпош каде се сретнувам со ...
сите 492 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 416 | | | веќе видена

Речиси 120 луѓе биле позитивни на тестот за Ковид-19 по посетата на норвешки ресторан каде што се одржал деловен настан кој се претворил во жариште на ...
сите 405 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Додека се чека абер за Чави, Барса го одбра привремениот тренер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: