„СЕКАДЕ ЈА НОСАМ ПЕПЕЛТА ОД ПОКОЈНИОТ СИН“: Потресна исповед на манекенката

Манекенката Криси Тајген откри нови детали за тоа како нејзиното семејство го чува споменот на нејзиниот покоен син Џек. Во ексклузивно интервју, 35-годишната ...
| | веќе видена | слични

 Криси Тајген и Џон Леџенд се претворија во Мортиша и Гомез, а во маската за да изгледаат како Addams family учествуваше и мајката на Криси. Едноставно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната манекенка Криси Тајген минатата година го загуби бебето во 20-та недела од бременоста, а оваа загуба неа и на нејзиниот сопруг, пејачот Џон Леџенд, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот во заминување Зоран Заев, кој во едно интервју се пофали дека бил добар трговец со пипер и бостан уште во младоста, на зрели години и на заминување ...
сите 594 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 356 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

-Исто така ја користам приликава и да прашаме до кога политичките партии од власта кои што не се дел од СДСМ/ДУИ и Алтернатива, ќе бидат слепи и неми ...
сите 466 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„СЕКАДЕ ЈА НОСАМ ПЕПЕЛТА ОД ПОКОЈНИОТ СИН“: Потресна исповед на манекенката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: