Јунајтед крева раце – Погба вторпат си оди бесплатно од „Олд Трафорд“


Пол Погба ќе остане запишан како прв фудбалер во историјата на Манчестер Јунајтед кој двапати си заминал од таборот на „црвените ѓаволи“ без притоа англискиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Паоло Дибала како што стојат работите ќе потпише нов договор со Јувентус. Од поодамна двете страни се во преговори, а сега изгледа конечно има договор помеѓу ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се почесто се зборува за заминување на Пол Погба од Манчестер Јунајтед на крајот од актуелната сезона. Погба има договор со „црвените ѓаволи“ до летото 2022 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 352 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед крева раце – Погба вторпат си оди бесплатно од „Олд Трафорд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: