Mитева: Шилегов да одговори дали Нова година чинела 300.000 евра


4 копии
3 копии

Петар Георгиевски Камиказа преку статус на Фејсбук ја поздравува ВМРО-ДПМНЕ која го откри скандалот поврзан со дочекот на новата 2020 година, но открива и ...
| | веќе видена | слични

Eеее, јас ова го верглав цела една година,но сепак браво за објавеното. Ако го додадете Винтерленд и осветлувањето на Скопје за таа нова 2020, сумата ближи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Градоначалникот во заминување, Петре Шилегов го крши изборниот закон. Изгледа гори под нозе па затоа му се брза да распишува тендери и уште повеќе се закопува. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неговиот Фејсбук во кој тој освен Шилегов ги спомнува и Заев и Славјанка од СДСМ може да го погледнете во продолжение:– Сега чекам Зоран да извика “Петре не ...
| | веќе видена | слични

Фејсбук објава на Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ: „Сега чекам Зоран да извика “Петре не гради на диво и нема вишок пола милион евра” и општа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 152 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 134 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 250 | | | веќе видена

ДОНЕСЕНИ СЕ ТЕЛАТА НА ЗАГИНАТИТЕ Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на ...
сите 231 | | | веќе видена

Главната научничка на Светската здравствена организација (СЗО) Сума Сваминатан денеска ги повика луѓето да не паничат поради појавата на Омикрон и рече дека е ...
сите 267 | | | веќе видена

-Ахмети и Груби знаат дека никогаш нема да имаат уценет политичар како Заев, кој за да ја спаси својата политичка кариера, ќе потпише било каков договор. ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mитева: Шилегов да одговори дали Нова година чинела 300.000 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: