(ВИДЕО) УЖАС ВО БОСНА: Дете прегазено од „ауди“, па пијан возач на “голф“ги покосил и неговите родители


Морничава сообраќајна несреќа се случила вчера во босанскиот град Бијељина каде 14-годишно дете загинало откако прво било удрено од еден, а потоа врз него ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
2 копии

Вчера во 15.00 часот во СВР Струмица било пријавено дека на улица „Илија Ајдински“ во Ново Село, струмичко, С.П.(69) од Ново Село застанал со трактор „имт 539“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На бул.„Киро Глигоров“ во Скопје, пред железничкиот надвозник, вчера, товарно возило „мерцедес“, со скопски регистарски ознаки, управувано од С.З.(78) од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии
повеќе

Останато

Откако заменик министерот за финасии, Димитар Ковачевски потврди дека ќе ја поднесе кандидатурата за иден претседател на владејачката партија-СДСМ во рок од 7 ...
сите 635 | | | веќе видена

Привремената министерка за регионален развој на Бугарија, Виолета Комитова за БНТ коментира дека на денот на несреќата трхнала кон местото на несреќата на ...
сите 773 | | | веќе видена

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 331 | | | веќе видена

Во ОЈО Скопје, Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески посочи, дека е отворен предмет за Беса Транс и овие податоци што ги собираат на барање на бугарските ...
сите 382 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 148 | | | веќе видена

Ги видовте фактурите што ги плати МЕПСО, фактурата што ја плаќа ЕЛЕМ, секој ден гледаме бидејќи секој ден има тендери. Таа фактура ќе продолжи и во иднина да ...
сите 201 | | | веќе видена

Пет дена од катастрофата со автобусот на Беса Транс во кој загинаа 45 граѓани на Македонија, власта нема конкретни одговори, а камо ли пак одговорност. Власта ...
сите 177 | | | веќе видена

Македонските фудбалери ќе играат против европскиот шампион Италија, во баражот за Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. Денес се одржа ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) УЖАС ВО БОСНА: Дете прегазено од „ауди“, па пијан возач на “голф“ги покосил и неговите родители

Од:
До кого (е-маил):
Порака: